Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Perfect International Instruments Co., Ltd
Ana sayfa

Perfect International Instruments Co., Ltd

Çin Perfect International Instruments Co., Ltd Sertifikalar
Çin Perfect International Instruments Co., Ltd Sertifikalar
Xin chào, gerdirme bağlama makinesi, ayrıntılı kullanım kılavuzu ile beni memnun etti. Ürünlerimi bilimsel olarak test edebilirim.

—— Vietnam'dan Phong

Assalamu alaykum, güvenilir bir fabrika tedarikçisi olduğunu düşünüyorum. Test yapanlar PK'ye resonable bir fiyat ile gönderdiler.

—— Pakistanlı Muhammed Imran

Realmente muchas gracias. Mükemmel Enstrüman, Mükemmel Grup. Çok sabırlı ve profesyonel, ASTM standardının netleşmesine yardımcı ve makine eğitimi

—— Ekvador'dan Garnica

Ben sohbet şimdi

Perfect International Instruments Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Perfect International Instruments Co., Ltd Perfect International Instruments Co., Ltd Perfect International Instruments Co., Ltd Perfect International Instruments Co., Ltd Perfect International Instruments Co., Ltd Perfect International Instruments Co., Ltd Perfect International Instruments Co., Ltd
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : mükemmel
Yıllık satış : 5 Million-10 Million
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 70% - 80%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

Mükemmel International Instruments Co, Ltd,küresel test makinesi ve ilgili hizmetlerin mükemmel tedarikçisi, 1997 yılında kuruldu, Tayvan. Daha sonra, Dongguan fabrika 2003 yılında kuruldu. Kauçuk, plastik, ayakkabı, gıda, günlük kimyasal, kağıt, renkli baskı için kalite iyileştirme çözümleri sunmaktadır. ambalaj, bavul çanta, elektronik tel, tekstil, spor ekipmanları, biyokimyasal, ilaç, ev aletleri, ofis ekipmanları, havacılık, havacılık, yanı sıra kolejler ve üniversiteler, araştırma enstitüsü ve bilimsel araştırma ve geliştirme alanından diğer müşteriler.

Çin Perfect International Instruments Co., Ltd şirket Profili 0

 

Mükemmel International Instruments Co, Ltd, mainly focus on research, manufacture and sales in Tensile Testing Machine, Universal Testing machine,Hydraulic Compression Testing Machine,Tensile Strength Tester Environmental Test Chamber,Temperature Humidity Test Chamber,Aging Oven, Hot Air Drying Oven,Salt Spray Chamber,Adhesive Tape Tester,Luggage Suitcase and Bags Test Equipment . ağırlıklı odaklanmak araştırma, üretim ve satış çekme test makinesi, evrensel test makinesi, hidrolik sıkıştırma test makinesi, çekme dayanımı test cihazı çevre test odası, sıcaklık nem test odası, yaşlanma fırın, sıcak hava kurutma fırını, tuz püskürtme odası, yapışkan bant test cihazı, Bagaj bavul ve çanta Test cihazları. The products meet UL, ASTM, JIS, GB, ISO, TAPPI, EN, BS...and other domestic and international standards. Ürünler UL, ASTM, JIS, GB, ISO, TAPPI, EN, BS ... ve diğer yerel ve uluslararası standartlara uygundur.

Çin Perfect International Instruments Co., Ltd şirket Profili 1

 

 

Mükemmel Enstrümanlar 20 yılı aşkın teknoloji ve deneyim biriktirmiştir ve buluş, faydalı model ve görünüm gibi düzinelerce patent almıştır. 1997'den bu yana ev geliştirme aşamasına, yavaş yavaş yapışkan test endüstrisi, kağıt ambalaj endüstrisi, kozmetik, gıda ve içecek, çanta çanta ve diğer sanayi ithal yabancı gelişmiş kalite algılama teknolojisi ve uluslararası ileri teknoloji tespit cihazı.

 

 

İdealimiz : Müşterilere ürünlerin kalitesini artırmak, tüm ürünlerin kusurlarını ortadan kaldırmak ve gizli tehlikeleri kullanmak ve insan yaşam kalitesini iyileştirmek için en iyi çözümü sunmak!

Çin Perfect International Instruments Co., Ltd şirket Profili 2

 

 

İletişim bilgileri
Perfect International Instruments Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Woke Ho

Tel: +86 13829205058

Faks: +86-769-85818236

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)