Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Perfect International Instruments Co., Ltd
Ana sayfa Ürünlergerilim test makinesi

220V Çekme Test Cihazı

Çin Perfect International Instruments Co., Ltd Sertifikalar
Çin Perfect International Instruments Co., Ltd Sertifikalar
Xin chào, gerdirme bağlama makinesi, ayrıntılı kullanım kılavuzu ile beni memnun etti. Ürünlerimi bilimsel olarak test edebilirim.

—— Vietnam'dan Phong

Assalamu alaykum, güvenilir bir fabrika tedarikçisi olduğunu düşünüyorum. Test yapanlar PK'ye resonable bir fiyat ile gönderdiler.

—— Pakistanlı Muhammed Imran

Realmente muchas gracias. Mükemmel Enstrüman, Mükemmel Grup. Çok sabırlı ve profesyonel, ASTM standardının netleşmesine yardımcı ve makine eğitimi

—— Ekvador'dan Garnica

Ben sohbet şimdi

220V Çekme Test Cihazı

220V Tension Test Machine
220V Tension Test Machine
video play

Büyük resim :  220V Çekme Test Cihazı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: guangdong, Çin
Marka adı: PERFECT
Sertifika: ISO9001
Model numarası: PT-1198GT
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 7 iş günü sipariş onaylandıktan sonra
Ödeme koşulları: T / T, Batı Birliği, L / C, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 200 setleri
Detaylı ürün tanımı
Kapasite Seçeneği: 2, 5, 10, 20, 50, 100, 200kg, maksimum 2000N Maksimum vuruş: 300mm
Birim Değiştirme:: Kgf, N, lbf Ön ve Arka Alan: 90mm
Hız testi: 0.5 ~ 500mm / dak (Ekran Ayarı) güç: 220V 50HZ (veya 110V 60Hz)
paketleme: Ahşap kasa Liman: Shenzhen
Motor: Servo Motor
Vurgulamak:

çekme test cihazı

,

gerginlik test cihazı

Sızdırmazlık Halkası İçin Plastik Parça Sıyırma Tesion Test Makinesi Çekme Streç Test Cihazı

 

 

Plastik Çekme Test Cihazı Açıklaması:

 

Plastic Parts Stripping Tesion Test Machine Tensile Stretch Tester For Sealing Ring is special design and development of economical testing machine to use for adhesive, paper products and printing and packaging, food, electronics, springs, buttons and other industries, after purchasing and replacement tensile, pressure or three-point bending gripers or fixture can be used for a variety of different ways test, or to purchase other electronic devices function, can be a variety of materials and finished products, semi-finished products for strength, elongation, stress, strain and other aspects of the test.Tensile Stretch Tester has a cost-effective, easy operation and simple maintenance of the advantages is that all factories and enterprises for quality testing and production of the ideal auxiliary equipment. Sızdırmazlık Halkası için Plastik Parçaların Sıyırma Tesion Test Makinesi Çekme Streç Test Cihazı, satın alma ve değiştirme gerilmesinden sonra yapışkan, kağıt ürünleri ve baskı ve ambalaj, gıda, elektronik, yaylar, düğmeler ve diğer endüstrilerde kullanılmak üzere ekonomik test makinesinin özel tasarımı ve geliştirilmesi, basınç veya üç noktalı bükme tutamakları veya fikstür çeşitli farklı yol testleri için kullanılabilir veya diğer elektronik cihazlar işlevini satın alabilir, çeşitli malzemeler ve bitmiş ürünler, mukavemet, uzama, stres, gerginlik için yarı mamul ürünler olabilir Çekme Streç Test Cihazı, maliyet etkin, kolay kullanım ve avantajların basit bakımına sahiptir, tüm fabrikaların ve işletmelerin kalite testi ve ideal yardımcı ekipman üretimi için olmasıdır. It used to do Tension, pressure, bending, tearing, elongation, stripping, adhesion, high viscosity stripping test terminal tension, plastic parts stretching, sealing ring. Gerginlik, basınç, bükme, yırtılma, uzama, sıyırma, yapışma, yüksek viskoziteli sıyırma testi terminal gerilimi, plastik parçalar germe, sızdırmazlık halkası yapmak için kullanılır.

 

 

Plastik Gerginlik Test Cihazı Özellikleri:

  1. Ana bilgisayara bağlı özel yazılım, kontrolör işlemi tek başına kullanılabilir, ayrıca bir bilgisayar işlemleri ve veri analizi ve depolama kullanılarak ölçülebilir.
  2. Kontrol: Kendilerini ayarlamak ve çeşitli karmaşık ölçüm gereksinimlerini yerine getiren bir kontrol şeması oluşturmak için daha fazla esneklik.
  3. Profesyonel yazılım: Tak ve çalıştır, kullanıcı dostu tasarım süreci kolaylaştırır, gerçek zamanlı eğri ekranı, geçmiş test verilerine hazır erişim sağlar.
  4. Additional functions: Can set their own eligibility criteria, continuous measurement of adverse automatic alarm. Ek fonksiyonlar: Kendi uygunluk kriterlerini ayarlayabilir, olumsuz otomatik alarmın sürekli ölçümü. Automated production line for continuous full inspection needs. Sürekli tam denetim ihtiyaçları için otomatik üretim hattı.

Makine Özellikleri: 

 

Ürün adı Sızdırmazlık Halkası İçin Plastik Parça Sıyırma Tesion Test Makinesi Çekme Streç Test Cihazı
model numarası PT-1198 (Standart) PT-1198S (Yükseltildi) PT-1198GT (Gelişmiş)
Kapasite Seçenekleri 2, 5, 10, 20, 50, 100 kgf 2, 5, 10, 20, 50, 100, 200 kgf
Kuvvet Ölçümü Doğru % 1'den daha iyi
Birim Anahtarı Kgf, N, lbf Kgf, N, gf, kN, lbf
Güç Birimi Kpa'ya Kpa, Mpa, Kgf / cm², lbf / in²
Hız testi 0.5 ~ 500mm / dak (Ekran Ayarı)
Uzunluk Birimleri aa mm, cm, inç
Test Öğesi sıyırma testi, yapışma, yüksek viskoziteli sıyırma terminali gerilimi, plastik parçalar germe, sızdırmazlık halkası
fonksiyon Ara, Tutma basıncı, Zamanlama Kopma, Tutma basıncı, Zamanlama, Kuvvet değeri, Deplasman, Uzama görüntülenirken
Deplasman ölçümü Hayır Evet Evet
Maksimum İnme 500mm
Ön ve Arka Alan 90mm
Griper Yapılandırması Seçim için çekme veya sıkıştırma yakalayıcı 1
PC Genişletme Hayır USB bağlantı noktası ve yazılım
Ağırlık Yaklaşık 28 kg
boyutlar 450 × 280 × 680 mm (G × D × Y)
Güç 220V 50aHz (veya 110V 60Hz)

 

 

Çekme Germe Test Cihazı Referanslı Resim:

 

           

 

220V Çekme Test Cihazı 0

 

 

     

1. Select the main fixture according to the maximum test force of the tensile tester. 1. Çekme test cihazının maksimum test kuvvetine göre ana fikstürü seçin. The maximum force that the fixture can withstand must be greater than or equal to the maximum test force of the host. Armatürün dayanabileceği maksimum kuvvet, konağın maksimum test kuvvetinden büyük veya ona eşit olmalıdır.

 

2. Standart olmayan konfigürasyon veya yapılandırılmış konfigürasyona göre bazı ikincil armatürleri seçin (örneğin, genişletilmiş konfigürasyon sensörü 10kN'dir ve seçilen ikincil armatürün dayanabileceği maksimum test kuvveti de 10kN'ye eşit veya daha büyüktür).

 

3. Armatürü kullanıcının örneğine göre seçin (örneğin: kullanıcı tarafından sağlanan örnek şekli, test gereksinimleri, maksimum test kuvveti, vb.)

 

4. Kullanıcılar için ne tür demirbaşlar tavsiye edilir (çelik teller, demir teller, bakır teller, teller, halatlar, lifler, vb.Dahil olmak üzere 1 mm'den daha küçük bir çapa sahip tel numuneleri, vb. numunenin uzama hatası ne kadar büyük olursa önlenemez.

İletişim bilgileri
Perfect International Instruments Co., Ltd

İlgili kişi: Andia

Tel: +8618938204127

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)